18 Aralık 2014 Perşembe

Kadınların Vazgeçilmezi Etekler
Kadınlar pantolonun rahatlığından hoşlanıyor olsalar da, etekten hiçbir zaman vazgeçmeyecekler. Günlük yaşamın hareketliliğinden etkilenen modacılar, kullanımı daha rahat hale getirilmiş modellerle eteklere hakkı olan önemi veriyor. Etekler, kadın beyninde yarattığı algıyla, kadınların gardıroplarındaki yerini garantiliyor.
Etek, her sezon en çok modellenen ve tercih edilen kıayfetlerden biri. Bu kış da birçok yeni modeliyle göreceğimiz etekler özellikle asimetrik kesilmiş modelleriyle gündemde. Değişik formlarda uzun eteklerin yarattığı şıklık kadınlara başka bir hava katıyor.
Moda Rüzgarında Uçuşan Etekler
Bu sezonun sonuna kadar birçok kişinin satın almak isteyeceği son moda etek modelleri, NetWork markasının tasarımları arasında yer alıyor. Markanın, giyimi kolaylaştırmak, kullanım şansını arttırmak adına ürettiği renkli kalem etekler ve yırtmaçlı modeller ilk göze çarpanlardan.
NetWork, kadının eteğe verdiği önemi kreasyonlarında vurguluyor. Her ortam için kullanımı mümkün bu etekler, sezonun hit parçaları olmakta kararlı. Şık ayakkabılar, sezon gömlekleri ve farklı tarzdaki şallarla kombinlemesi kolaylaşan etekler, son derece modern bir görüntü çiziyor.
NetWork markasının model ve renk skalası kadınlara her çeşidi sunuyor. Geçmişe göndermelerin yapıldığı kısa etek modellerinde, desen, pili, yırtmaç gibi detaylar modelleri farklılaştırarak kendini tekrar eden bir tarzdan ziyade feminen bir çizginin detaylarını öne çıkarıyor.
Markanın, eteğe verdiği önemi tasarımlarına yansıttığı koleksiyonu http://www.network.com.tr/uzun-kisa-etek-modelleri adresinden takip edilebilir.

Adsense

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...