16 Aralık 2014 Salı

Zeynep Selvili İle Hayatı Sil Baştan Yaşayın


1987 İzmir doğumlu olan Zeynep Selvili lise çağlarından beri psikolojiye olan ilgisini çok iyi bir şekilde değerlendirmiş bir Uzman Ruh Sağlığı Danışman ve Psikoterapist. Psikolojiye olan ilgisini ilk olarak Princeton ve Georgetown Üniversitelerinde aldığı psikoloji ve yaratıcı yazarlık dersleriyle başlayan Zeynep Selvili New York Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji bölümünde yüksek lisans yaparak bu süreci devam ettirdi.
Tüm bu eğitimler ile şu an danışmanlık ve psikoterapistlik yapan Zeynep Selvili, kendisine danışanların hastalıklarını ya da psikolojik rahatsızlıklarını bir kenara bırakarak odak noktalarını danışanlarının yeteneklerine, hayatta mutlu olmak için onların asıl gereken güce kaydırıyor. Yani bir nevi sizin kendinizi yeniden keşfetmenizi sağlayan Zeynep Selvili genç yaşında rağmen büyük bir başarıya imza atıyor.
Zeynep Selvili’ yi Twitter’ daTakip Edin
Kişisel gelişiminize yardımcı olarak yeni bir siz keşfetmenizi sağlayan Zeynep Selvili’yi  https://twitter.com/zeynepselvili twitter hesabından da takip edebilirsiniz. Günlük hayata dair küçük tüyolar almak için, paylaşımlardan kendinize ufak da olsa bir pay çıkarmak için Zeynep Selvili Twitter’da da sizlere rehberlik ediyor.
Geleceğin kaygısını düşünmektene şu an kendim ve hayatım için ne yapabilirime odaklanmanızı sağlayan Selvili ile yeni bir siz yaratabilir ya da kaygı ve endişelerinizin arasında kaybolan benliğinizi keşfedebilirsiniz. Hatta hiç farkında olmadığınız yeteneklerinizi ortaya çıkabilir ve insanın düğümlendiği noktada düğümü çözebilme gücünün sadece kendisinde olduğunun bilincine varabilirsiniz.

Adsense

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...