14 Nisan 2015 Salı

Araç Takip Sistemi ile Güvenli Rota
Filo denetimi işleminde araç takip sistemleri güçlü bir uygulama olarak bilinir. Filonun işletme giderleri azaldığı gibi personelin denetlenme işlemleri de daha hızlı olur. Araç takibi işlemlerinde araç takip cihazları ile araçların güncel yol koordinatları GPRS aracılığı ile takip edilir. Aracın hareketleri sinyaller ile kayıt altına alınarak bilgi sahibi olunur. Algılayıcılar tarafından kayı edilen bilgilerle araç hakkında düzenli bilgi sağlanır.
Güvenli Araç Takip Sistemleri
Araç takibi tüm araçların güvenli şekilde takip edilmesini sağlar. Araç takip sistemi ile kaydedilen tüm bilgiler listelenir ve algoritmalar ile gerekli ham verilerden tüm bilgilere ulaşılır. Gerçek raporlama sistemine dayalıdır. İlgili olan kişiler gerçek zamanlı denetleme işlemlerini e posta yolu ile de alabilirler.
Araç Takip Sistemi ve Sağladığı Avantajlar
Araç takip sistemleri özellikle katma değeri de getirir. Yakıt tasarrufu sağladığı gibi lastiklerin ömrünü de uzatır. Denetimlerin sık yapılması neticesinde kaza riskleri de azalmış olur. Çalınma ve kaza durumlarına önceden önlem durumu sağlanır. Sigorta indirimlerinden de faydalanılmasında yardımcı olur. Üretim süreci arttığı gibi taşıma süreleri de kısalır. Araç çalışmaya başladığı an itibariyle nerede olduğu hakkında kısa sürede bilgi sahibi olunur. Sürüş kalitesi arttığı için bir bakıma da trafik ihlallerinin de önüne geçilir.
Piranha ile araçların takip işlemleri güvenceli şekilde sizlere sunulur. Güvenli sürüşler için gerekli olan uygulama http://piranha.com.tr/arac-takip/ firmalara birçok kolaylıklar sağlar. Kaliteli iş denetimi de artar.

Adsense

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...