14 Nisan 2015 Salı

En Yeni Bebek Battaniyesi ModelleriYeni doğan bebekler için anneler her şeyin en iyisini ve en doğrusunu kullanmak ister. Ancak battaniye konusunda akıllar bir hayli karışabiliyor. Özellikle bebeğinin uyurken üşümesinden endişe eden anneler yünlü bebek battaniye modelleri tercih ederek maalesef bebeklerinin vücudunda pişiklerin oluşmasına sebebiyet verebiliyor. Oysa bebeklerin hem kullandığı giysilerin hem de yatarken kullandığı malzemelerin doğru ürünler olması gerekir.
Pamuklu Bebek Battaniyesi Çeşitleri
Bebekler için en doğru ürün pamuklu bir yapıya sahip olanlardır. Bebeğinizin hem kıyafetleri hem de bebek battaniye modelleri arasından tercih yaparken olabildiğince pamuklu olanlara yönelmelisiniz. Örneğin kış için pazen bebek battaniyelerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Yaz aylarında özellikle sıcak bölgelerde pazen fazla gelebilir.
Bu nedenle yaz aylarında da penye battaniyeler hem yeni doğanlar hem de diğer bebekler için en doğru seçim olacaktır. Bilindiği gibi pazen ve penye kumaşlar pamuklu ipliklerden üretilir. Bu iplikler de tam bir cilt dostudur. Ciltte oluşan nemi hemen emer ve bu sayede terlemeyi önleyerek bebeklerin vücudunda pişik oluşmasını engeller.
Bebek battaniyelerinin kumaşı kadar kalitesi de önemli. Birkaç yıkamada küçülmeyecek, çabuk kuruyacak ve deforme olmayacak, en önemlisi de iplik salmayacak bebek battaniyelerini tercih ederseniz memnun kalırsınız. Kaliteli ve uzun ömürlü bebek battaniyesi çeşitlerini http://www.englishhome.com.tr/bebek-battaniyesi/ adresinde bulabilirsiniz. Bu adreste pek çok ürün gayet uygun fiyatlara sahip olduğundan diğer ürünleri de mutlaka inceleyin.

Adsense

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...