1 Kasım 2015 Pazar

Boxer Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gereklidir?İnsanlar kılık kıyafeti kadar önem göstermese de günümüzde iç giyimde önemli bir yer tutmaktadır. Özellikle erkek iç giyimin yıllarca ihmal edilmiş olması erkek iç giyim modellerini sınırlayan çok önemli bir etkendir. Günümüzde iç giyim markalarının çoğalmasıyla birlikte farklı renkler ve modeller arasında tercih yapabiliyor erkekler. En çok kullanılan çamaşır ise hiç kuşkusuz boxer ve slip modelleri oluyor.
Boxer satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli huşular var. Bunların başında ise hiç kuşkusuz satın alınacak olan modelin kumaşı geliyor. Boxer, satın alırken sentetik dokulu kumaşlar yerine pamuklu ya da yün dokusuna sahip modeller olmasına özen göstermek gerekiyor. Sentetik dokulu bir kumaştan tasarlanan model, vücutta tahrişe ya da alerjiye neden olabilir.
Boxer satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli hususlardan bir tanesi de uzunluğudur. Standart ölçülerde tasarlanmayan modeller uzun olursa kötü bir görüntü oluşturur. Çok kısa da tasarlanırsa rahatsız eder. Paça uçlarının ribana örgü deseninde olması, tasarımın vücuda tam oturmasını, daha sıkı ve formda bir görüntü meydana getirir.
Yeni Sezon Boxer Modelleri
Yeni sezon boxer modelleri oldukça farklı modellerden ve renklerden oluşuyor. Geçen senelerde ağırlıkla kullanılan beyaz, siyah ve gri renklerinin yerini daha canlı ve pastel renkler almış durumdadır. Farklı modelleri incelemek için http://www.camasircity.com/erkek-boxer web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adsense

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...