16 Şubat 2016 Salı

Asus Zenfone 2 Akıllı TelefonAkıllı telefon piyasasında kendisini gösteren firmalardan bir tanesi de Asus firmasıdır. Son olarak piyasaya sürdüğü, Asus Zenfone 2 modeli, akıllı telefon kullanıcılarından tam not aldı. Daha önceden bilgisayar ve monitor ürünleri ile kendisine ün yapan firma, deneyimlerini akıllı telefon ürünlerine aktardı.
Zenfone 2 Özellikleri
2015 yılı tasarım ödülü alan ürün, şık bir dış tasarıma sahip bir üründür. Ultra ince kavisli ve ergonomik bir tasarıma sahiptir.
Akıllı telefonlarda yer alan üstün özelliklerden bir tanesi olan son teknoloji işlemci, bu telefonlarda da kullanılıyor. Atom işlemci özelliğine sahip olan telefon, 64 bit işlemci hızına sahip. 1.8 GHz hızında çalışan işlemcisi sayesinde, uygulamaları hızlı bir şekilde kullanmanız mümkün hale geliyor.
Video, oyun ve web uygulamalarını bu işlemci sayesinde hızlı bir şekilde ve beklemeden yapabilirsiniz.
Kameralar, akıllı telefonların vazgeçilmez özelliklerinden bir tanesidir. 13 Mp kamerası ile sarsıntısız kaliteli fotoğraflar çekmeniz bu modelde mümkündür. Son teknoloji flaş özelliği sayesinde, karanlık ortamlarda bile sorunsuz fotoğraf çekimi yapabilir.
Yanlıca bu telefon modelinde bulunan BoostMaster özelliği ile telefon pilinizi iki kat daha hızlı şarj edebilirsiniz. Zenfone 2 modeline özgü bu özellik ile pil bitme derdi sorun olmaktan çıkıyor. %60 oranında şarjı 39 dakikada doldurabilirsiniz.
Asus firmasının piyasaya sürdüğü bu telefonun fiyatları hakkında bilgi almak için; http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/asus-zenfone/2-ze551ml-32gb-p204654096 adresinden bilgi alabilirsiniz.

Adsense

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...