26 Şubat 2016 Cuma

Dolgu Topuklar Nasıl Olmalı ve Hangi Tarz Kıyafetle Giyilmeli?

Topuklu modeller içinde en rahat olan ayakkabılar. Dolgu topuk desen ve renkleri ile her zaman sizi oldukça şık gösterir. Kıyafetleri çok şık tamamlar. Etekler, elbiseler, pantolonlar ile her zaman mükemmel bir tarz oluşturabilirsiniz. Midi ya da mini etekler ise özellikle bu tarz ayakkabılarla çok uyumludur.
Dolgu Topuk Modelleri ve Renkleri
Kısa ve uzun elbiselere çok yakışan modeller. Klasik, modern ya da vintage tarzlarından birini seçebilir ve kıyafetleri dolgu topuk ile daha şık gösterebilirsiniz. Kotlarla özellikle sık kombinlenir. Şık bir renkli bluz ise özellikle ayakkabının renk tonu ile uyumlu olmalı. Çalışan bayanlar ise bu tarz ayakkabılarla hem rahat hem de şık olacaklar.
Dolgu Topuklarda Farklı Bir Tarz
Renkli ve hasır modeller ise oldukça farklı desenleriyle. Yaz ayında ise her modelle giyilebilir. Plaj kıyafetlerinde mutlaka dolgu topuk seçilmeli. Şık ve modern tasarımların hepsi bütçenize uygun fiyatlarıyla. Bu yıl oldukça şık olacaksınız.
Kalite her zaman kendini ayakkabı modellerinde şıklığı ile belli ediyor. Tüm kıyafetlere oldukça renkli bir hava katar. http://www.cabani.com.tr/dolgu-topuk-platform-kadin-ayakkabi ilginç renkler ve desenlerin yanı sıra topuk kısımlarında farklı detaylar. Spor ya da abiye kıyafetlerde rahatlıkla her modeli kullanılır. En yeni model ve renk tonları farklı kıyafetlerinize büyüleyici bir etki getirir. Bu sezon oldukça farklı çeşitleri ile dolgularda renk cümbüşü.

Adsense

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...