16 Şubat 2016 Salı

Özel Uçak Kiralama Bir Ayrıcalıktır

Özellikle yurt dışı bağlantılı iş hayatında, nakliye, sürecin en önemli bölümlerindendir. Gelişen dünya ekonomisi gecikmelerden doğacak aksaklığı kabul etmiyor. Bu yüzden yeni çözümler bulunuyor. Özel uçak kiralama bu çözümler arasında düşünülebilir. Zamanlamadan doğacak sıkıntılar böylece önlenebilir, gereksiz risklere girilmez. Ve özel uçak kiralama size dünyada gitmek istediğiniz her yere konfor ve güven içinde ulaştırabilir.

VIP Uçuşlar

Kısaca VIP olarak bilinen Very Important Person – çok önemli kişi kavramı insanı zaten fazlasıyla mutlu ediyor. VIP uçuşlar şimdi özel uçak kiralayan firmalarca sizin için tarifesiz olarak kolayca düzenlenebiliyor. Bütün uçak yolculuğu sizin zevklerinize bağlı. İstediğiniz müziği dinleyebilir, istediğiniz okuyabilir, yemekleriniz için istediğiniz menüyü tercih edebilirsiniz. Dilerseniz özel uçağınızda toplantılarınızı yapar ya da uyuyabilirsiniz. Bu keyifli yolculuklar şimdi Merkür Jet Uluslararası Taşımacılık, Turizm ve Havacılık tarafından düzenleniyor. Sadece firmayı arayıp iletişime geçmeniz yeterli olacak.  Ve tabii internet çağında size gereken sadece http://ozelucakkirala.net formatı.

Temel Teknik Bilgiler

VIP uçuşlarınızda kullanabileceğiniz özel uçaklarınız 5-8 kişi arası taşıyabilen hafif jetler, 8 yolcu ile 3-5 saat arası giden orta jetler, 12-19 yolcu kapasiteli ve beş buçuk saat uçabilen ağır jetler olarak sınıflanıyor. 20-100 kişi arası ya da 100-250 kişi arası orta mesafe yolcu uçakları ile 250 kişiden fazla misafir taşıyabilen büyük yolcu uçağı da seçenekleriniz arasında. Özel uçak kiralama sonrasındaki diğer işlemlerse Merkür’ün deneyimli personeli tarafından ayarlanıyor.

Adsense

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...