26 Şubat 2016 Cuma

Ütü Fiyatları mı Ütü Yapmak mı Can Sıkıcı?


Muhtemelen ''İkisi de can sıkıcıdır!'' diyeceksiniz. Ütü yapmanın çoğu kişiye rutin, gereksiz  tekrarlardan oluşan ve bunaltıcı gelmesinin yanında, bu can sıkıcı iş için kullanacakları cihaza para vermek gibi bir durum, çok daha can sıkıcı olabilir. Göreceli olarak yüksek ütü fiyatları zaten potansiyel olarak ütü yapmama isteğinizi kamçılayacaktır. O halde, pratik yöntemlerle ütü derdinize son verecek bazı fikirlerimize göz atabilirsiniz!
Ütü Yapmamak İçin Neler Yapabilirsiniz?  
Kurutma makineniz varsa bu yöntem tam size göre; Yıkadınız ama kırışıklıklar içerisinde çamaşır makinesinden çıkmış ütülenmeyi bekleyen az sayıda çamaşırlarınızı tekrar kurutma makinesine atın. Islattığınız büyükçe bir havluyu çamaşırların içine koyun ve makineyi yüksek devirde çalışmaya ayarlayın. 10 dakika çalıştırdıktan sonra çıkartın, kırışıklıklardan eser kalmadığını göreceksiniz!  
Bir kurutma makineniz yoksa üzülmeyin. Kurutma makinesi fiyatları ütü fiyatları kadar ucuz olmayabilir elbette ama geleneksel yöntem buhar metodu iş başında! Banyonuzda sıcak suyu açarak iyice yoğunlaştırdığınız buhar odası kıvamındayken, ütülemeniz gereken kırışık giysileri banyoya askıdayken asın. 8-10 dakika bekleyin ve alın, yarım saat daha bekleyin ve sonuç; Giyilmeye hazır, kırışıksız giysiler!
Ütü Yapmayı Zevkli Hale Getirin!     
Tembel işi bu pratik yöntemlerle uğraşmak yerine ütü yapmayı yeğleyenler için çok pratik modeller ve çok uygun ütü fiyatları olduğunu da müjdeleyelim. Bosh, Arçelik, Vestel, Philips, Arzum gibi dünyanın en iyi markalarının fiyatları en uygun  http://www.bilio.com/utu-c3175 platformu üzerinden incelenebilir. Kullanırken hiç yorgunluk hissetmeyeceğiniz, kısa sürede mükemmel sonuçlar alabileceğiniz teknik performansı yüksek modeller ile ütü yapmayı zevkli hale getirin!

Adsense

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...