28 Mart 2016 Pazartesi

Fotoğraf Makinelerinin Pabucunu Dama Attıran Akıllı Telefon!LG yaptığı sürpriz ataklarla G serisinde yakaladığı başarı grafiğini aşağı yöne çevirmemeye kararlı gibi görünüyor. Yeni serisindeki agresif modeli lg v10 ile güncel trendleri çok iyi analiz eden marka çift ekran teknolojisiyle öne çıksa da asıl odak noktası kamera, selfie, video çekim ve görüntü teknolojisinde!
LG V10 Ayırt Edici Selfie Özellikleri  
Kamera özelliklerinin ön plana çıktığı cihaz, selfie severlerin işini oldukça kolaylaştıran özellikler eklemiş. Biri 80°, diğeri 120° olmak üzere iki farklı görüş açısı ile, 5 mpx kamerası grup ve tek selfie çekimlerini ayırabilme yeteneğine sahip. Öz çekim-selfie sırasında grup mu yoksa tek mi olduğunu program belirleyebiliyor ve iki kamera arasında anlık hızla geçiş yapabiliyorsunuz.
LG4 ile Aynı Özelliklere Sahip LG V10 Kamera
5,7'' gövdesiyle lg v10 fotoğraf kategorisinde LG G4 ile aynı özelliklere sahip. Akıllı telefonun, fotoğraf makinelerinin pabucunu dama attıracak F/1.8 diyafram aralığına sahip 16mpx çözünürlükteki arka kamerası, RAW formatında da harika çekim yapabiliyor. Kamera özelliğini aynen bir fotoğraf makinesi gibi kullanabiliyorsunuz. LG V10’u G4’ten ve diğer rakiplerinden ayıran  en önemli fark ise video çekim-yayın alanında görülüyor.
4K kalitesinde çekim yapabilen cihaz, çekim çerçevelemesi için pek çok seçenek sunarken geliştirilmiş Manüel Mod'uyla da mükemmel işler çıkarttırıyor. Yaptıklarınızı, yaşadıklarınızı çektiğiniz amatör görüntüler veya standart çekimler için en iyi birkaç akıllı telefondan biri olan LG V10 ve dahası hakkında http://www.bizdeuygun.com/LG-V10-Cep-Telefonu sayfasına göz atmanızı tavsiye ederiz.

Adsense

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...