8 Mart 2016 Salı

Gelinliği Tamamlayan TakılarEvlenme kararı alıp düğün hazırlıklarına başladığınızda karşınıza çıkacak konulardan biri de takılardır. Aslında en güzel takınız zaten belirlenmiştir. Beraberliğinizin simgesi olan alyansınızı artık nikah sonrası sol elinize geçirin ve hep orada kalsın. Evliliğinizin sonsuza kadar süreceğini gösteren alyanslar simgesel yüzükler. Ama bundan başka düğün sırasında gelin hanımın kullanmak isteyeceği takılar olabilir. Örneğin kendisine evlilik teklif edilirken hediye edilmiş pırlanta tek taş bir yüzük ya da aile yadigarı takılar söz konusudur.
Bütün bunları bir arada takmaktan ziyade siz kendinize yakışan, gelinliğinizle uyum içinde olacak takıları tercih edin. Yakası açık bir gelinliğiniz varsa çok güzel duracak altın kolyeler, gelinliğiniz kapalı bir modelse bunu tamamlayan küpeler size çok daha fazla yakışabilir. Bu arada size takılacak olan diğer hediye takılar da aslında yeni kurulacak bir yuvaya destek verilmesidir. Bu adet yardımlaşmanın bir örneği. Ailenin, akrabaların, tanıdıkların hediyesi olan bu takılar ilerdeki günler için maddi güvence sağlayacaktır.
Düğün Mevsimi Yol Göstericiniz
Takı seçimi konusunda size yardım edecek arkadaşınız ise Düğün Mevsimi sitesi. Evlenmeye karar vermiş bütün çiftlerin ihtiyacı olan düzenlemelerde ve alışverişlerde danışacakları bu siteye  http://dugunmevsimi.com/alyans-ve-taki formatından girebilir, birbirinden güzel yüzük ve takı modellerini nereden bulabileceğinizi kolayca öğrenebilirsiniz. Fazla dolaşmaya, yorulmaya gerek yol. Düğün Mevsimi size düğün öncesi, telaşlı günlerinizde yardımcı olan yol göstericiniz.

Adsense

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...