4 Mart 2016 Cuma

SONY XPERİA M5Sony markası, 2015 senesinde üst düzeyde yapmış olduğu atılımların yanı sıra orta ve üst sınıfta iddialı modeller de dikkat toplamıştır. Daha önceden incelenen Sony Xperia C4 modeli ve Xperia M4 Aqua modeli, bulunduğu fiyat aralığında da iddialı modeller haline gelmiştir. Sony markasının incelenmesi gereken yepyeni akıllı cihazı Sony Xperia M5, amiral gemisi kategorisinde yer alan niteliklerini, çok daha uygun fiyata kullanıcılara sunmayı hedeflemektedir.
Örnek olarak; LG G3, Xperia Z2, Galaxy S5 ve HTC One M8 modelleri gibi daha önceki senelerin amiral gemisi modellerini sahanın dışına bırakıp bir alternatif olarak ifade edilmektedir. Sony Xperia M5 modelinin incelenmesi hakkında pek çok detay göz önüne çıkarılabilir. İlk başta ekranlar olmak üzere çok sayıda alanda amiral gemisi segmentinde özellikler sağlayan Xperia M5 modelinin en iddialı olduğu alan ise kuşkusuz kameradır. Full HD çözünürlüklerde 5 inç genişliğinde IPS ekranla gelen Xperia M5 modeli, 441 PPI gibi keskin ve etkileyici bir piksel oranına sahiptir.
Tüm bunların yanı sıra başarılı bir parlaklık ve renk oranına sahip olan ekran modeli, kulalnıcılarına başarılı bir deneyim sağlamaktadır. Media Tek Helio X10 işlemcisinden tüm gücünü alabilen Xperia Z5 modeli, ARM Cortex A53 mimarisine sahip olan 8 çekirdek mevcut haldedir. http://www.bizdeuygun.com/Sony-697 web sayfasından da gerekli olan tüm detayları öğrenebilir ve tercihinizi yapabilirsiniz.

Adsense

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...