4 Mart 2016 Cuma

XPERİA Z5 PREMİUMSony markası, geçen aylarda anavatanı Japonya’da bir etkinlik düzenlemiş ve Sony Xperia Z4 modelini tanıtmıştır. Avrupa ülkelerinde Sony Xperia Z3+ ismiyle satışa sunulan bu cihaz modeli, donanımsal ve tasarımsal bakımından pek yenilik sunulmadığından dolayı ilgi görmemiştir. Bu durum ise, Sony markasının olumsuz eleştiri almasına sebebiyet vermiştir. Sony Z5 Premium cihaz modeli hakkında sunulan çok sayıda detay bulunmaktadır. Bu detayları göz önünde bulundurmanız faydalı olacaktır.
Z5 Premium modeli, Xperia Z5 ve Xperia Z5 Compact modellerinin tanıtımını yapan Sony markası, Premium modelinin sahip olduğu teknik özellikleriyle Android tutkunlarının beğenisi kazanmıştır. Sony markası, Xperia Z5 Premium modelinde 4K UHD çözünürlüklerinde 806 PPI değerinde 5.5 inç genişliğinde Live Colour LED ve TRILUMINOS görüntüle teknolojilerinin mevcut olduğu bir ekrana yer vermektedir. Z5 Premium modelinin donanım konusunda son derece iddialı olduğu söylenebilir aslında.
64 bit mimarili olan 2.0 GHz hızında Snapdragon 810 yonga setinden güç alan Z5 Premium modeli 3 GB RAM ile birlikte kullanıcılara sunulmaktadır. http://www.bizdeuygun.com/Sony-Xperia-Z5-Premium-Cep-Telefonu web adresi üzerinde zaten cihaz modeliyle alakalı son derece geniş bilgiler sunulmuştur. Bu bilgileri değerlendirebilir ve tercihinizi yapabilirsiniz. Z5 Premium modeli, Exmor RS sensorundan güç alan 23 MP çözünürlüklerinde f/2.0 diyafram açıklığına sahip durumdadır. Sizler de kendi kıstaslarınıza ve beklentilerinize uyum sağlaması durumunda tercihinizi bu cihazdan yana yapabilirsiniz.

Adsense

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...