22 Nisan 2016 Cuma

Bayan Hırka ModelleriKış aylarının egemenliğindeki günlerin son bulmasıyla kalın montların, kabanların ve kazakların yerini hırkalar aldı. Özellikle mevsim geçişlerinde kullanılan ve bahar aylarının vazgeçilmezi olduğundan dolayı bu sezon güzel bir tasarım ile görücüye çıkan bayan hırka modelleri aynı zamanda sonbahar aylarında da havaya göre tercih edilebilecek bir görünüme sahip.
Nasıl Kombinlenir?
Kaliteli ve de güzel tasarımı ile bu bahar sezonunda ön plana çıkacak olan hırka modellerini güzelce kombinlerseniz eğer sizin için verimli bir sezon olacaktır. Öncelikle uzun hırkalar bu sezon fazlasıyla ön planda olacak. Bu yüzden havaya göre uzun bir hırka giyinip kollarını kıvırabilirsiniz. Altından da hırkanızın rengine uyum sağlayacak renkte düz bir tişört giyinebilirsiniz.
Pantolon tercihinizde tamamen hırkanızın modeli ile alakalıdır. Eğer düz renkte bir Selanik hırka tercih ederseniz altınızdan zıt rengi bir pantolon giyebilirsiniz. Desenli hırkalardan yana tercih kullanırsanız düz renk bir tişört ve tek renkte bir taytla işi bitirebilirsiniz. Model çok. Bu yüzden zorlanacaksınız. Hemen bakmaya başlayın. İncelemek için, http://www.sateen.com/kadin-hirka-modelleri adresine girebilirsiniz.

Adsense

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...