2 Nisan 2016 Cumartesi

EN UYGUN LG G4 SEÇENEKLERİ
Tasarımı ile çok dikkat çeken bir akıllı cihaz olan LG G4 deri arka kapağı ile piyasa içerisinde çok beğenilen modeller arasında yer almaktadır. Ekran olarak kullanılan 5,5 inç ekranı ile oldukça büyük bir cihaz olmakta ve IPS LCD teknolojisini kullanması itibari ile oldukça net bir ekran deneyimi sunmaktadır. Çizilmeye karşı dayanıklı olan ekranının kıvrımlı özelliği multi Touch özelliği ile birleşerek tam bir profesyonel olmaktadır.
    3000 mAh kapasiteli pil desteği sunan cihaz bu alanda önemli bir performans ortaya çıkaracaktır. 6,33 ile 9,8 mm arasında değişen inceliği ile İphone modelleri ile yarışmakta ve altın, siyah ve beyaz renk seçenekleri ile piyasalarda bulabilmek mümkün olmaktadır. İşlemci olarak LG G4 6 çekirdekli olmakta ve 1,8 GHz hızına sahip olmaktadır. Kamera alanında ise pek çok profesyonel özellikle birlikte sunulan G4, 16 mp arka ve 8 mp ön kamera özelliklerine sahip olmaktadır. Tam manuel kontrol, yüz tanıma, zamanlayıcı, dual kayıt gibi kullanıcıları memnun edecek pek çok özelliğe sahip olmaktadır. Android 5.1 Lollipop işletim sistemi ile sunulmasına rağmen Marshmallow işletim sistemi ilk alacak cihazlar arasında sayılmaktadır.
    Ram olarak 3 GB ram kullanan cihazın Rom kapasitesi ise 32 GB olmaktadır. Bu alanda en uygun fiyat aralıklarında bilgi almak için http://www.bizdeuygun.com/lg-g4.html adresi üzerinden araştırmalar yapabilirsiniz.

Adsense

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...