2 Nisan 2016 Cumartesi

EN UYGUN SONY XPERİA M5 SEÇENEKLERİAkıllı cihaz alanında farklı markalar her kullanıcı seviyesine göre özel üretim cihazlar sunmaya başladı. Bu alanda orta segment kullanıcılar için tasarlanan bir cihaz olan Sony Xperia M5 profesyonel fotoğraflar çekebileceğiniz bir cihaz olmaktadır. Telefona kamera özellikleri alanında 4G özellikler eklenmiş ve aksiyonu yakalamak cihazınızla artık çok daha kolay olacaktır. Ana kamerası 21,5 mp özelliklerde olmakta ve 4K video çekme dışında süper otomatik, 5x net görüntü, Hibrit otomatik netleme gibi pek çok seçeneğe sahip olmaktadır.
    Ön kamerası ise selfiecileri çok mutlu edecek 13 mp özelliğine ek olarak otomatik netleme seçeneği ile çok daha mükemmel kareler yakalama imkanı bulunmaktadır. Hibrit otomatik netlemenin anlamı hızlı ve hassas olmasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca ana ve ön kamera için çok farklı uygulamalarda tasarlanmış olmaktadır. Toza ve suya karşı dayanıklı olan yapısı IP derecesi bakımından en yüksek cihazlar arasında yer almaktadır. Bunun yanında Sony Xperia M5 ekran özelliklerinde ise 5 inç full hd bir ekran karşınıza çıkmaktadır. Ekran üzerinde bulunan IPS teknolojisi renk kullanımlarını mükemmel olarak sunacaktır.
    64 bit mimariye sahip olan işlemcisi sekiz çekirdekli olmaktadır. Oldukça dayanıklı bir pil ömrü bulunmakta; video ve müzik çalma işlemlerini yürütmesine karşılık bir tam gün şarj süresi olacaktır. Bu alanda en uygun fiyat araştırmaları için http://www.bizdeuygun.com/Sony-697 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Adsense

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...