10 Nisan 2016 Pazar

LG Galaxy Serisi Telefonlarda Geliştirilmiş Versiyon LG G4LG'nin teknoloji atılımları baş döndürücü bir hızla sürerken her yeni modelde bir öncekine veya muadillerine göre kıyaslanması söz konusu.Samsung Galaxy serisinin lg g4 modeli beklentileri de rakiplerinden daha üstün özellikler taşıması yönünde idi.  
LG G4 Akıllı Telefon Değerlendirme
Tasarımında en dikkat çekici özellik son derece şık duran deri sırt kaplaması. Sığır derisi 0.001 mm’lik gözenekler barındıran bu kaplamanın tüm akıllı telefonlardan 10 kat daha uzun sürede, titiz bir çalışma ile yapıldığını öğrenince ilginiz biraz daha da artıyor.
Yüz tanıma ve göz kırpma özellikleri ile tuş kilidini açabilme lg g4 akıllı telefonun güvenlik açısından çok iyi bir donanıma sahip olduğunu da gösteriyor. Yeni kullanıcı ara yüzü, Pocket ve Smart Notice gibi özellikleri kullanarak yazılımı konusundaki iddiasını kanıtlar nitelikte.
Selefine göre %20 daha uzun pil ömrü olsa da zengin bağlantı ve görüntü seçenekleri ile kullanım süresinin düşeceği aşikar. Geliştirilmiş ve optimize edilmiş özellikler, daha güçlü bir işlemci, şık deri kılıf gibi farklar dışında LG G3 modelinin bir tık ileri versiyonu olarak görülebilir. Daha fazla detay için http://www.bizdeuygun.com/lg-g4.html sayfasına bakılabilir.

Adsense

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...