22 Nisan 2016 Cuma

Rugan Ayakkabı İncelemesiDeri türlerinden bir tanesi olan rugan, günlük kullanımda ve iş ortamında erkeklerin en çok giydiği deri türlerinden bir tanesidir. Rugan ayakkabı, takım elbise ile tam bir uyum sağlıyor.
Derinin bir cilt ile kaplanarak parlak hale getirilmesi ile elde edilir. Ayakkabı modellerinde rugan derinin kullanılması, ayakkabıya parlak ve şık bir görünüm kazandırır. Bu yönü ile rugan ayakkabı modeli, en doğru seçimdir.
Rugan derinin bütün bu özelliklerine rağmen, her yerde giyilememesi eksi bir özelliktir. Hassas bir deri olduğundan dolayı, çabuk bozulma ve kirlenme özelliği bulunuyor. Bu yüzden sadece bazı ortamlarda giyilebilir.
Ayakkabının kalıbı rahat bir şekilde hazırlanmış. Bu yönü ile giyen kişinin ayaklarına vurmayacaktır. Bu da artı bir özelliktir.
Rugan Deri Şıklığı
Ayakkabı modelinin, günlük kullanımda ve özel günlerde giyilebilmesi, ayakkabı seçimin doğru olduğunu gösteriyor. Bağcıklı olarak tasarlanması da artı bir özelliktir. Rugan ayakkabılarda fermuar hiç yakışmayan bir tasarımdır.
Tabanın jurdan malzemesinden yapılması, kaymasını önlüyor. Bu yönü ile de rahat bir kullanım elde edilmiş. http://www.cabani.com.tr/erkek-ayakkabi

Adsense

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...