22 Nisan 2016 Cuma

Tayt Trendinde Yılın İlgi ÇekenleriTayt için, vatkalı bluzlar, yüksek bel pantolonlar, krepeli saçlar, beyaz soket çoraplar modasının hatırlandığı, ilk kez moda olduğu 80'li yılların başından günümüze, trendini kaybetmeyen tek ikonik giysi diyebiliriz. Vücuda yapışan streç-lycralı kumaşlardan üretilen tayt modelleri günümüzde halen popülerliğini koruyan nadir parçalardan olma özelliğini sürdürüyor.
Beli Lastikli Cepsiz Tayt
Bu sezonun trendlerinde ilgi çeken tayt modelleri arasında beli lastikli cepsiz tayt gözümüze çarpıyor. O incecik, selülit belli eden penye taytlara göre, %40 Polyester, %50 Pamuk, %10 Lycra çok iyi bir materyal oranı, kalınlığı ve duruşu gayet iyi görünüyor. Özellikle taşlama kumaş görünümü harika ve siyah, gri ve indigo renkleri çok iyi seçilmiş. Arkadan çift cep de çok yerinde olmuş.
Belden kemer takılabilecek detayı başarılı, ince bir kemerle de çok şık görünebilir. Yalnız resimde hatunun paça kısımlarında epey bir uzunluk var, belki biraz daha kısa tutulabilir, malum Türk kadınının boy ortalaması 1.60'ı geçemiyor. 24.99 TL bu kaliteye göre süper bir fiyat. Tayt severler http://www.zemingiyim.com/kadin-taytlari linkinden ilgili modele ve farklı tayt çeşitlerine bakabilir.

Adsense

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...